NEJVĚTŠÍ ONLINE KURZ NA FIGMU V ČESKU

Naučte se designovat webové stránky, interaktivní prototypy nebo aplikace. Figma Masterclass jsem postavil jako vědomostní hub – díky výstižným videím se rychle zorientujete a naučíte perfektně ovládat celý nástroj za pár hodin.
Připojte se k designérům, kteří už s figmou umí

Mými kurzy už prošli...

Jak pomáhá MasterClass lidem, co už ho absolvovali?

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je pro začátečníky i pokročilé. Není potřeba žádná knowledge. Kurz ocení hlavně UX/UI designeři & webdesigneři & kdokoliv, kdo chce začít s designem.

Díky kurzu zvládnete základy i komplexnější techniky za pár hodin. Teorii si probereme taky, ale kurz je postavený na mých osobních praktických zkušenostech. Sám Figmu používám každý den už přes 5 let a nedokážu si představit práci bez ní.

Proto jsem ji postavil jako vědomostní hub, do kterého se můžete kdykoliv vrátit. Cokoliv si zopakovat. Jet podle vlastního tempa.

Vše na jednom místě

127 výstižných videí

V kurzu najdete krátká videa, která se věnují konkrétní funkci / oblasti. Rychle tak najdete to, co se potřebujete naučit nebo si připomenout.

Hlavní výhodou je, že máte vše na jednom místě. Už žádné zdlouhavé hledání videí a článků.

Sám jsem na začátku strávil hodiny hledáním různě po internetu. Proto jsem chtěl vytvořit takový vědomostní hub, ke kterému se budete moci vždycky vrátit a šetřit si čas (i nervy). 😊

Aktulizace zdarma

Přístup i tempo podle vás

Balíček Unlimited: 1× nákup = přístup napořád. A s tím i všechny aktualizace.

Nástroje se vyvíjí – přidávají nové funkce, upravují interface. Snažím se proto pohotově reagovat na všechny novinky a přidávat je do kurzu tak, abyste byli vždy v obraze.

Všechen obsah, který do kurzu přidávám, máte zdarma. Ať už jde o nové lekce, celé kapitoly nebo nové materiály.

U zvýhodněného balíčku Starter máte přístup do kurzu na 10 dní. Kdykoliv si ho ale můžete prodloužit, nebo balíček změnit.

10 kapitol

14+ hodin contentu

Už teď má Figma MasterClass přes 14 hodin výukových lekcí a pořád roste. 🔥

Neustále kurz rozšiřuji o nové lekce a bonusové materiály. Už teď se ale ve 10 komplexních kapitolách naučíte vše, co vám urychlí a usnadní práci.

30denní garance

Garance vrácení peněz

Za obsahem kurzu si stojím a věřím, že pomůže každému. Pokud se ale opravdu stane, že vám kurz nic nepřinese, napište mi.

Do 30 dnů od zakoupení vám vrátím všechny peníze. 💸

Certifikát o absolvování kurzu

Projitím kurzu získáte certifikát o jeho absolvování. Ten jasně prokáže vaše znalosti Figmy. Lehce tak ukážete svým klientům nebo zaměstnavateli, že Figmě rozumíte a umíte ji ovládat.

Co se naučíte ve Figma MasterClass

Figma MasterClass je nabitý těmi nejdůležitějšími informacemi, které potřebujete pro vytváření skvělého designu. Žádná vata, jen praktický content přetvořený do komplexního hubu vědomostí.

Díky kurzu se naučíte perfektně ovládat Figmu za pár hodin. Díky neomezenému přístupu se můžete vracet k jakékoli kapitole, lekci i materiálům. Navždy. A podle svého tempa.

Celý kurz je rozdělený do 10 kapitol, které vám vysvětlí danou tématiku od základů až po detaily.

Základní informace
Tým a projekty
Figma UI + nástroje
Komponenty (Components)
Prototyping a mobile app
Figma Variables
Exportování z figmy
Feedback a komentování
BONUS: Základní Elementy
Závěrečné shrnutí
reference

Co o mně a mé práci říkají ostatní

Dostala jsem doporučení na tvůj kurz Figmy od Kláry Scholleové. Byl fakt super, moc mi pomohl si udělat v mých návrzích pořádek a naplno využít potenciálu komponent a auto layoutu. Všechno vysvětluješ pěkně srozumitelně, a hlavně tipy z praxe pro mě byly velmi užitečné. Díky taky za tvůj UX podcast, je plný inspirace a užitečných informací.

Blanka Toboláková

Jsem v této oblasti úplný nováček a jsem velmi ráda, že jsem narazila na tento kurz. Je nabitý informacemi a přesto bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Jsem nadšená z kurzu i z práce s Figmou a těším se, až vše v praxi vyzkouším.‍

Alina Zastulka

Kurz vás skvěle seznámí s fungováním Figmy. Pokud bych potřeboval někoho proškolit a s Figmou seznámit, rozhodně bych mu Figma MasterClass doporučil.

Roman Šeda

Kurz je detailne prepracovaný, rozdelený do logických blokov, v ktorých sú krátke a výstižné videá ku každej časti Figmy+tipy a rady. Ako úplný nováčik som rada, že som zvolila Šimonov kurz lebo mi to po pozretí XY videí na YT konečne nejako ucelilo ako Figma funguje. Určite doporučujem :)

Kristína Šulyoková

Líbila se mi podrobnost a vysvětlení všeho, co Figma nabízí ve srozumitelných blocích, které neměly 1 hodiny, ale pár minut a příjemně se tak kurzem procházelo.

Jiří Hořice

Jako laik a začátečník nemám absolutně, co vytknout. Jednotlivé kapitoly jsou systematicky uspořádány, vše srozumitelně vysvětleno a názorně předvedeno. Věřím, že i pokročilý uživatel zde nalezne mnoho užitečných rad a myšlenek. Díky moc a rozhodně točte dál.

Jaroslav Křivský

Na kurzu se mi líbilo, že je dělaný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Kurz mi předal opravdu hodně nových užitečných informací a tipů. Hlavně jsem se díky němu zbavil zbytečně složitých procesů a zrychlil tak svou práci. Rád bych ještě dodal, že pan Jůn má příjemný hlas na poslouchání (což u online kurzů >10 hodin rozhodně oceníte) a součástí videí je i záznam z videokamery, díky kterému je kurz zase o něco osobnější a odlišuje se tak od ostatních konkurenčních.

Tomáš Kůrka

Odstartujte svou design cestu

Starter
10denní přístup
2 490 Kč

Online kurz obsahuje:

- 14+ hodin výuky

-  127 lekcí

- Přístup na 10 dní

-  Přístup odkudkoliv a kdykoliv

Unlimited
Doživotní přístup & aktualizace zdarma
8 990 Kč

Online kurz obsahuje:

- 14+ hodin výuky

-  127 lekcí

-  Doživotní přístup

-  Aktualizace zdarma

-  Přístup odkudkoliv a kdykoliv

30denní garance vrácení peněz

Pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze bez zbytečných otázek.

Sleva pro firmy. Ušetřete 20 %

Při nákupu 3 a více licencí dostanete skupinovou slevu 20 %. Stačí mi napsat na simonjun@simonjun.cz a do předmětu dát „Skupinová sleva“.

FAQ

Na co se nejčastěji ptáte

Na jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Záleží na to, jaký z balíčků si vyberete – Unlimited není nijak časově omezený. Jakmile si jednou kurz koupíte, získáte přístup navždy.

Navíc všechny aktualizace, které proběhnou, budete mít vždy zdarma.

Balíček Starter vám poskytne přístup ke kurzu na 10 dní.

Můžu si kurz koupit na firmu?

Ano. Údaje o firmě můžete vyplnit ve druhém kroku objednávky.

Můžu si jednotlivé lekce zopakovat?

Ano. K lekcím se můžete libovolně vracet podle potřeby. Výuková videa si můžete pouštět kolikrát chcete.

Celý kurz jsem postavil jako takový vědomostní hub, kam se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete potřebovat cokoliv oprášit.

Jak probíhá platba?

Zaplatit můžete jednoduše a bezpečně přes platební bránu Stripe. Hned po zaplacení máte okamžitý přístup do kurzu.

Anebo můžete platit fakturou. Stačí mi napsat na hello@simonjun.cz a já vám fakturu vystavím. Po jejím zaplacením dostanete obratem přístup do kurzu.

Co když nemůžu platit kartou?

Chápu, že ne vždycky můžete hned platit kartou. Napište mi na hello@simonjun.cz a já vám rád vystavím fakturu se 14denní splatností.

Musím umět s Figmou ještě dřív, než si kurz koupím?

Ne. Můžete, ale rozhodně nemusíte. Kurz jsem postavil tak, aby ho chápal i úplný začátečník. Každá kapitola jede od úplných začátků.

Budu za aktualizace něco doplácet?

Ne. Jakmile si kurz koupíte, máte všechny aktualizace automaticky zdarma.

Co mám dělat, když mi v kurzu nějaká lekce nebo kapitola chybí?

Stačí se ozvat na hello@simonjun.cz. Rád kurz rozšířím o další obsah.

Můžu kurz vrátit, pokud mi nebude vyhovovat?

Ano. Pokud zjistíte, že pro vás Figma kurz nemá žádný přínos, napište mi. Do 30 dní od zaplacení kurzu vám vrátím všechny peníze nazpátek.

Kdy kurz začíná a jak dlouho trvá?

Začít můžete kdykoliv. Záleží jen na vás, jakým tempem pojedete. Momentálně má kurz přes 14 hodin výukových lekcí, a ještě se bude rozrůstat.

Můžete ho tedy absolvovat za jeden den, týden i měsíc.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je pro všechny, kdo se chtějí naučit pracovat s Figmou. Je pro úplné začátečníky, co Figmu vůbec neznají i pro pokročilejší uživatele.

Nejvíce se bude hodit: designérům, grafikům, ale i marketérům.

Je Figma zdarma?

Ano. Figma má free tarif. Jako jeden z mála nástrojů se dá používat ve své free verzi naplno.  

Celý kurz jsem dělal ve free tarifu. Nemusíte se tak bát, že bych ukazoval něco, co má Figma jen ve své placené verzi.

Tip: O jednotlivých tarifech i jejich využití si můžete přečíst v článku Proč je Figma dar z nebes.

Základy ve Figmě už umím. Naučí mě kurz něco?

Ano.  Informace v prvních pár kapitolách (hlavně těch na začátku) už sice možná znát budete, ale opakování je matka moudrosti – navíc se dozvíte pár postřehů a tipů, které neznáte.

Jednotlivé lekce pak jdou dopodrobna. Kurz tedy doporučuji i ostřílenějším uživatelům.

Jsem ze Slovenska. Můžu platit eurem?

Ano, ale musím vám vystavit fakturu a platit jde pouze bankovním převodem.

Co mám dělat, když nějakou lekci nepochopím?

Nebojte se a napište mi! Rád s vámi projdu to, co potřebujete dovysvětlit. Případně upravím danou epizodu tak, aby byla srozumitelnější.