FIGMA PRO MANAŽERY

Naučte se porozumět a ovládat Figmu z pozice manažera. Tento online kurz je dělaný speciálně pro potřeby project a product manažerů, product ownerů a majitelů firem.

Díky krátkým videolekcím se rychle naučíte ovládat ty nejdůležitější funkce, které při manažerské práci využijete každý den.
Figma pro manažery

Mými kurzy prošly tyto firmy

reference

Co o mně a mé práci říkají ostatní

Dostala jsem doporučení na tvůj kurz Figmy od Kláry Scholleové. Byl fakt super, moc mi pomohl si udělat v mých návrzích pořádek a naplno využít potenciálu komponent a auto layoutu. Všechno vysvětluješ pěkně srozumitelně, a hlavně tipy z praxe pro mě byly velmi užitečné. Díky taky za tvůj UX podcast, je plný inspirace a užitečných informací.

Blanka Toboláková

Jsem v této oblasti úplný nováček a jsem velmi ráda, že jsem narazila na tento kurz. Je nabitý informacemi a přesto bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Jsem nadšená z kurzu i z práce s Figmou a těším se, až vše v praxi vyzkouším.‍

Alina Zastulka

Kurz vás skvěle seznámí s fungováním Figmy. Pokud bych potřeboval někoho proškolit a s Figmou seznámit, rozhodně bych mu Figma MasterClass doporučil.

Roman Šeda

Kurz je detailne prepracovaný, rozdelený do logických blokov, v ktorých sú krátke a výstižné videá ku každej časti Figmy+tipy a rady. Ako úplný nováčik som rada, že som zvolila Šimonov kurz lebo mi to po pozretí XY videí na YT konečne nejako ucelilo ako Figma funguje. Určite doporučujem :)

Kristína Šulyoková

Líbila se mi podrobnost a vysvětlení všeho, co Figma nabízí ve srozumitelných blocích, které neměly 1 hodiny, ale pár minut a příjemně se tak kurzem procházelo.

Jiří Hořice

Jako laik a začátečník nemám absolutně, co vytknout. Jednotlivé kapitoly jsou systematicky uspořádány, vše srozumitelně vysvětleno a názorně předvedeno. Věřím, že i pokročilý uživatel zde nalezne mnoho užitečných rad a myšlenek. Díky moc a rozhodně točte dál.

Jaroslav Křivský

Na kurzu se mi líbilo, že je dělaný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Kurz mi předal opravdu hodně nových užitečných informací a tipů. Hlavně jsem se díky němu zbavil zbytečně složitých procesů a zrychlil tak svou práci. Rád bych ještě dodal, že pan Jůn má příjemný hlas na poslouchání (což u online kurzů >10 hodin rozhodně oceníte) a součástí videí je i záznam z videokamery, díky kterému je kurz zase o něco osobnější a odlišuje se tak od ostatních konkurenčních.

Tomáš Kůrka

Figma: Nástroj nejen pro designery

Ačkoliv je Figma nástroj především pro designery, ve vetších týmech ji využijete i vy. Díky tomu, že vše probíhá na jednom místě a real-time – wireframy, grafika, texty i samotné řízení, se celý proces tvorby neskutečně zrychluje.

To, co kdysi zabralo týdny, dnes zvládnete za pár minut. Už žádné hledání verzí a dodatečných informací v e-mailech.

Navíc je Figma v základu zdarma. Na všechny operační systémy.

Vše na jednom místě

48 krátkých výstižných videí

V tomto minikurzu najdete krátká videa, která jsou zaměřená vždy na konkétní funkci nebo oblast Figmy.

Celý kurz jsem postavil tak, abyste rychle našli to, co se potřebujete naučit nebo si připomenout. Proto je celá kostra kurzu rozdělená na úzce specializovaný obsah.

Hlavní výhodou je, že máte vše na jednom místě. Už žádné zdlouhavé hledání videí a článků.

Sám jsem na začátku strávil hodiny hledáním různě po internetu. Proto jsem chtěl vytvořit vědomostní hub, ke kterému se budete moci vždycky vrátit a šetřit si čas (i nervy). 😊

Aktulizace zdarma

Přístup podle vašich potřeb

Balíček Unlimited a Lifetime Master: 1× nákup = přístup napořád. A s tím i všechny aktualizace.

Nástroje se vyvíjí – přidávají nové funkce, upravují interface. Snažím se proto pohotově reagovat na všechny novinky a přidávat je do kurzu tak, abyste byli vždy v obraze.

Všechen obsah, který do kurzu přidávám, máte zdarma. Ať už jde o nové lekce, celé kapitoly nebo nové materiály.

U zvýhodněného balíčku Starter máte přístup do kurzu na 10 dní. Kdykoliv si ho ale můžete prodloužit, nebo balíček změnit.

6 Kapitol

4+ hodin contentu

Figma pro manažery má přes 4 hodiny výukových lekcí. V 6 obsáhlých lekcích naučíte vše, co vám urychlí a usnadní práci.

Co mně trvalo měsíce, vy se můžete naučit za pár hodin.

Minikurz je navíc specializovaný přímo na potřeby managementu. Nemusíte se tak probírat obsahem, který k práci nepotřebujete. 👌

30denní garance

Garance vrácení peněz

Za obsahem kurzu si stojím a věřím, že pomůže každému. Pokud se ale opravdu stane, že vám kurz nic nepřinese, napište mi.

Do 30 dnů od zakoupení vám vrátím všechny peníze. 💸

Certifikát o absolvování kurzu

Projitím kurzu získáte certifikát o jeho absolvování. Ten jasně prokáže vaše znalosti Figmy. Lehce tak ukážete svým klientům nebo zaměstnavateli, že Figmě rozumíte a umíte ji ovládat.

Obsah kurzu Figma pro manažery

Jako manažer musíte umět řídit lidi a mít přesah i do toho, co dělají. Řídit velké týmy je náročné. A ještě náročnější je udržet všechno v pohybu a bez problémů. Figma je ideální prostředí, kde budete mít práci všech na jednom místě. Tento online kurz je zaměřený na to, abyste potenciál Figmy uměli využívat hlavně pro své manažerské potřeby.  

Naučíte se to nejdůležitější pro fungování týmu a samotných projektů – jak spravovat uživatele, jak přidat člena do týmu / projektu, jaké jsou role ve Figmě i pokročilejší nastavení týmu.  

Samozřejmostí jsou i základy práce s jednotlivými nástroji, exportování souborů, efektivní komentování a feedback, kdy je lepší použít mobilní aplikaci a kdy emulátor na počítači, anebo jak se připravit na testování s klientem / managementem.

Základní informace
Tým a projekty

(3 ukázky lekcí zdarma)

Figma UI + nástroje

(Ukázka lekce zdarma)

Prototyping + Figma mobile App

(Ukázka lekce zdarma)

Exportování z figmy

(Ukázka lekce zdarma)

Feedback a komentování

(Ukázka lekce zdarma)

Jděte do hloubky s Figmou MasterClass

Chcete se s Figmou naučit ještě lépe? Potom zvolte můj online kurz Figma MasterClass.

Ten vás naučí pracovat se všemi nástroji, které Figma má – od základního vysvětlení, jak fungují Layers & Framy přes práci s textem až po Auto-Layout. Kromě toho se naučíte, jak funguje a jak se tvoří prototypy, fungování v desktop i mobile aplikaci nebo základní elementy jako jsou dropdowny a meníčka.

Samozřejmostí je i vysvětlení nastavení týmu, správné exportování a tipy na užitečné pluginy, které vám ještě více usnadní práci.

Vyberte si plán, který vám nejvíce vyhovuje

Unlimited
Doživotní přístup & aktualizace zdarma
2 490 Kč

Online kurz obsahuje:

- 4+ hodin výuky

-  48 lekcí

-  Doživotní přístup

-  Aktualizace zdarma

-  Přístup odkudkoliv a kdykoliv

30denní garance vrácení peněz

Pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze bez zbytečných otázek.

FAQ

Na co se nejčastěji ptáte

Na jak dlouho budu mít přístup do kurzu?

Záleží na to, jaký z balíčků si vyberete – Unlimited a Lifetime Master nejsou nijak časově omezené. Jakmile si jednou kurz koupíte, získáte přístup navždy.

Navíc všechny aktualizace, které proběhnou, budete mít vždy zdarma.

Balíček Starter vám poskytne přístup ke kurzu na 10 dní. Vždy si ale můžete přístup prodloužit podle toho, jak budete potřebovat.

Můžu si kurz koupit na firmu?

Ano. Údaje o firmě můžete vyplnit ve druhém kroku objednávky.

Můžu si jednotlivé lekce zopakovat?

Ano. K lekcím se můžete libovolně vracet podle potřeby.

Výuková videa si můžete pouštět kolikrát chcete. Celý kurz jsem postavil jako takový vědomostní hub, kam se můžete kdykoliv obrátit, pokud budete potřebovat cokoliv oprášit.

Jak probíhá platba?

Zaplatit můžete jednoduše a bezpečně přes platební bránu Stripe. Hned po zaplacení máte okamžitý přístup do kurzu.

Musím umět s Figmou ještě dřív, než si kurz koupím?

Ne. Můžete, ale rozhodně nemusíte. Kurz jsem postavil tak, aby ho chápal i úplný začátečník. Každá kapitola jede od základů.

Budu za aktualizace něco doplácet?

Ne. Jakmile si kurz koupíte, máte všechny aktualizace automaticky zdarma.

Co mám dělat, když mi v kurzu nějaká lekce nebo kapitola chybí?

Stačí se ozvat na hello@simonjun.cz. Rád kurz rozšířím o další obsah.

Můžu kurz vrátit, pokud mi nebude vyhovovat?

Ano. Pokud zjistíte, že pro vás Figma kurz nemá žádný přínos, napište mi. Do 30 dní od zaplacení kurzu vám vrátím všechny peníze nazpátek.

Kdy kurz začíná a jak dlouho trvá?

Začít můžete kdykoliv. Záleží jen na vás, jakým tempem pojedete. Momentálně má kurz přes 8 hodin výukových lekcí, a ještě se bude rozrůstat.

Můžete ho tedy absolvovat za jeden den, týden i měsíc.

Pro koho je kurz určený?

Kurz je dělaný speciálně pro potřeby lidí z managementu.

Nejvíce se bude hodit: project manažerům, product manažerům, product ownerům a majitelům firem.

Je Figma zdarma?

Ano. Figma má free tarif. Jako jeden z mála nástrojů se dá používat ve své free verzi naplno.  

Celý kurz jsem dělal ve free tarifu. Nemusíte se tak bát, že bych ukazoval něco, co má Figma jen ve své placené verzi.

Tip: O jednotlivých tarifech i jejich využití si můžete přečíst v článku Proč je Figma dar z nebes.

Co mám dělat, když nějakou lekci nepochopím?

Nebojte se a napište mi! Rád s vámi projdu to, co potřebujete dovysvětlit. Případně upravím danou epizodu tak, aby byla srozumitelnější.

Jsem ze Slovenska. Můžu platit eurem?

Platba je momentálně možná jen v korunách. Stačí zaplatit kartou – převod z € na CZK proběhne automaticky podle kurzu vaší banky.

Jak probíhá konzultace v kurzu?

V balíčku Lifetime Master máte i dvě 60 min. konzultace. Ty probíhají online přes Google Meets.

Výběr termínu je vždy na vás – přes odkaz, který najdete uvnitř kurzu, si booknete den a čas, který vám vyhovuje nejvíce. 

Vždy se můžeme domluvit na jiný čas, pokud v kalendáři nenajdete žádný, který by vám vyhovoval. 

Při bookování termínu jen vyplníte své jméno, e-mail a zodpovíte mi jednoduchou otázku – co budeme na konzultaci probírat, abych se na vás mohl předem připravit a váš čas na konzultaci jsme strávili efektivně.