SMARTLOOK MASTERCLASS

Přestaňte ztrácet uživatele. Naučte se efektivně pracovat se Smartlookem a odhalte, proč vaši uživatelé odchází, kde v nákupním procesu se zaseknou, nebo s jakými překážkami se musí popasovat.
SMARTLOOK masterclass

Mými kurzy už prošli

Smartlook: Pochopte, co vaši uživatelé skutečně potřebují

Smartlook je analytický nástroj, který vám pomůže sledovat chování uživatelů na webu nebo v aplikaci. Díky tomu zjistíte, kde jsou vaše slabá místa. Ať už prodejní, marketingové, nebo designové.

Jedna věc je umět nástroj používat, druhá skutečně pochopit, co vlastně sledujete. Smartlook je komplexní nástroj, který vám pomůže s optimalizací designu i konverzí, zlepšením uživatelského zážitku i výkonu – když budete vědět, jak ho správně použít.

Vše na jednom místě

Krátká výstižná videa

V kurzu najdete krátká videa, která se věnují konkrétní funkci / oblasti. Rychle tak najdete to, co se potřebujete naučit nebo si připomenout.

Hlavní výhodou je, že máte vše na jednom místě. Už žádné zdlouhavé hledání videí a článků.

Sám jsem na začátku strávil hodiny hledáním různě po internetu. Proto jsem chtěl vytvořit takový vědomostní hub, ke kterému se budete moci vždycky vrátit a šetřit si čas (i nervy). 😊

Aktulizace zdarma

Přístup podle vašich potřeb

Nástroje se vyvíjí – přidávají nové funkce, upravují interface. Snažím se proto pohotově reagovat na všechny novinky a přidávat je do kurzu tak, abyste byli vždy v obraze.

Všechen obsah, který do kurzu přidávám, máte zdarma. Ať už jde o nové lekce, celé kapitoly nebo nové materiály.

30denní garance

Garance vrácení peněz

Za obsahem kurzu si stojím a věřím, že pomůže každému. Pokud se ale opravdu stane, že vám kurz nic nepřinese, napište mi.

Do 30 dnů od zakoupení vám vrátím všechny peníze. 💸

Certifikát o absolvování kurzu

Projitím kurzu získáte certifikát o jeho absolvování. Ten prokáže vaše znalosti Smartlooku. Lehce tak ukážete svým klientům nebo zaměstnavateli, že Smartlooku rozumíte a umíte ho ovládat.

Obsah kurzu Smartlook MasterClass

Díky kurzu se naučíte Smartlook nejen ovládat, ale hlavně pochopíte, kdy a jak máte použít jednotlivé funkce tohoto skvělého nástroje.

Na začátku se podíváme na základní přehled a na to, jak Smartlook využít jako UX / Product designer nebo manažer / majitel firmy. Krok za krokem projdeme i implementaci pro GTM, Shoptet, Wordpress i klasické HTML.

Potom se podíváme podrobně na to, co přesně sledovat, ať už máte e-shop, SaaS nebo LeadGen business. A půjdeme do hloubky u heatmap, díky kterým zjistíte, na co a jak často uživatelé klikají, jednotlivých eventů, nahrávek nebo trychtýřů (funnelů), díky kterým odhalíte slabá místa v procesu uživatele.

Celý kurz je rozdělený do 10 kapitol, které vám vše vysvětlí od základů až po detaily.

Základní informace
Registrace + Implementace
Prostředí (Dashboard)
Sessions (Recordings)
Heatmaps
Events
Funnels
Behavior flows
Nastavení organizace
Závěrečné shrnutí

Přihlaste se do waitlistu a získejte early bird cenu

Smartlook MasterClass

Online kurz obsahuje:

- 10 komplexních kapitol

-  Doživotní přístup

-  Aktualizace zdarma

-  Přístup odkudkoliv a kdykoliv

Let’s talk now!
Vyplňte prosím všechna pole. Nebo si zkontrolujte, jestli máte e-mail ve správném tvaru.

30denní garance vrácení peněz

Pokud nebudete spokojeni, vrátím vám peníze bez zbytečných otázek.