MENTORING


Chcete být profesionálem, který má přesah a čelí kariérním výzvám a projektům s nadhledem? Skrze individuální mentoring vám pomůžu najít cestu správným směřem.
specializovaná Témata

Co všechno můžeme probírat

UX / Product design

Chcete posunou své výstupy na lepší úroveň? Zjistit, jak řešit konkrétní problémy? Umět si efektivně rozplánovat práci? Zlepšit work-flow? Nebo kde přesně hledat inspiraci, podklady a další tipy.

UX research

Pomůžu vám pochopit, kdy a proč zvolit konkrétní typ výzkumu. Nebo vás zajímá, jak si vytvořit hypotézu, připravit a vyhodnotit výzkum, nebo kde najít ty správné lidi na testování? To vše můžeme probrat.

Figma a design procesy

Přecházíte v práci do Figmy, nebo jste se rozhodli zlepšit svou work-flow a procesy? Společně probereme, jak si připravit ve Figmě projekt, jak na hand-off podkladů, jak prezentovat výstupy klientům. Nebo cokoliv, co vás k Figmě napadne.

Webflow

Webflow, Wordpress nebo Wix? Připravujete nový projekt a vybíráte vhodnou platformu? Společně se podíváme, jestli je pro vás Webflow správná volba. Nebo už jste se rozhodli a potřebujete pomoci s nastavením, vytvořením struktury, napojením a CMS? Na všechno se podíváme.

Design systémy

Potřebujete proniknout do design systémů, nebo se chystáte vytvořit vlastní? Probereme si, jak se vypořádat s tvorbou, jak na správnou strukturu, ve které se nikdo neztratí nebo si probereme dokumentaci.

Tvorba online kurzů a automatizace

Chystáte se vytvořit váš první online kurz? Rád vám pomůžu s tím, jak si zvolit to pravé téma, jak vůbec zvalidovat, jestli má kurz potenciál, jakou platformu pro kurz vybrat, nebo třeba jak na automatizaci, která vám usnadní práci.

reference

Co o mně a mé práci říkají ostatní

Dostala jsem doporučení na tvůj kurz Figmy od Kláry Scholleové. Byl fakt super, moc mi pomohl si udělat v mých návrzích pořádek a naplno využít potenciálu komponent a auto layoutu. Všechno vysvětluješ pěkně srozumitelně, a hlavně tipy z praxe pro mě byly velmi užitečné. Díky taky za tvůj UX podcast, je plný inspirace a užitečných informací.

Blanka Toboláková

Jsem v této oblasti úplný nováček a jsem velmi ráda, že jsem narazila na tento kurz. Je nabitý informacemi a přesto bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno. Jsem nadšená z kurzu i z práce s Figmou a těším se, až vše v praxi vyzkouším.‍

Alina Zastulka

Kurz vás skvěle seznámí s fungováním Figmy. Pokud bych potřeboval někoho proškolit a s Figmou seznámit, rozhodně bych mu Figma MasterClass doporučil.

Roman Šeda

Kurz je detailne prepracovaný, rozdelený do logických blokov, v ktorých sú krátke a výstižné videá ku každej časti Figmy+tipy a rady. Ako úplný nováčik som rada, že som zvolila Šimonov kurz lebo mi to po pozretí XY videí na YT konečne nejako ucelilo ako Figma funguje. Určite doporučujem :)

Kristína Šulyoková

Líbila se mi podrobnost a vysvětlení všeho, co Figma nabízí ve srozumitelných blocích, které neměly 1 hodiny, ale pár minut a příjemně se tak kurzem procházelo.

Jiří Hořice

Jako laik a začátečník nemám absolutně, co vytknout. Jednotlivé kapitoly jsou systematicky uspořádány, vše srozumitelně vysvětleno a názorně předvedeno. Věřím, že i pokročilý uživatel zde nalezne mnoho užitečných rad a myšlenek. Díky moc a rozhodně točte dál.

Jaroslav Křivský

Na kurzu se mi líbilo, že je dělaný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele. Kurz mi předal opravdu hodně nových užitečných informací a tipů. Hlavně jsem se díky němu zbavil zbytečně složitých procesů a zrychlil tak svou práci. Rád bych ještě dodal, že pan Jůn má příjemný hlas na poslouchání (což u online kurzů >10 hodin rozhodně oceníte) a součástí videí je i záznam z videokamery, díky kterému je kurz zase o něco osobnější a odlišuje se tak od ostatních konkurenčních.

Tomáš Kůrka

Vyberte si to, co vám vyhovuje nejvíce

Spot mentoring
Potřebujete si jen něco ujasnit bez závazků?
Bookněte si 1 hodinu konverzace.
3 500 Kč
bez DPH

O balíčku:

- 60 minut

- příprava z mé strany

- čas, který vyhovuje vám

- téma podle vás

- online

Long-term mentoring
10 hodin profesionálního mentoringu a spolupráce, které vám pomohou dosáhnout dlouhodobých cílů.
35 000 Kč
29 990
bez DPH

O balíčku:

- 10× 60 minut

- příprava z mé strany

- podrobný plán vaší cesty metoringu

- čas, který vyhovuje vám

- téma podle vás

- zvýhodněná cena

- online