MENTORING


Chcete být profesionálem, který má přesah a čelí kariérním výzvám a projektům s nadhledem? Skrze individuální mentoring vám pomůžu najít cestu správným směřem.
specializovaná Témata

Co všechno můžeme probírat

UX / Product design

Chcete posunou své výstupy na lepší úroveň? Zjistit, jak řešit konkrétní problémy? Umět si efektivně rozplánovat práci? Zlepšit work-flow? Nebo kde přesně hledat inspiraci, podklady a další tipy.

UX research

Pomůžu vám pochopit, kdy a proč zvolit konkrétní typ výzkumu. Nebo vás zajímá, jak si vytvořit hypotézu, připravit a vyhodnotit výzkum, nebo kde najít ty správné lidi na testování? To vše můžeme probrat.

Figma a design procesy

Přecházíte v práci do Figmy, nebo jste se rozhodli zlepšit svou work-flow a procesy? Společně probereme, jak si připravit ve Figmě projekt, jak na hand-off podkladů, jak prezentovat výstupy klientům. Nebo cokoliv, co vás k Figmě napadne.

Webflow

Webflow, Wordpress nebo Wix? Připravujete nový projekt a vybíráte vhodnou platformu? Společně se podíváme, jestli je pro vás Webflow správná volba. Nebo už jste se rozhodli a potřebujete pomoci s nastavením, vytvořením struktury, napojením a CMS? Na všechno se podíváme.

Design systémy

Potřebujete proniknout do design systémů, nebo se chystáte vytvořit vlastní? Probereme si, jak se vypořádat s tvorbou, jak na správnou strukturu, ve které se nikdo neztratí nebo si probereme dokumentaci.

Tvorba online kurzů a automatizace

Chystáte se vytvořit váš první online kurz? Rád vám pomůžu s tím, jak si zvolit to pravé téma, jak vůbec zvalidovat, jestli má kurz potenciál, jakou platformu pro kurz vybrat, nebo třeba jak na automatizaci, která vám usnadní práci.

Vyberte si to, co vám vyhovuje nejvíce

Spot mentoring
Potřebujete si jen něco ujasnit bez závazků?
Bookněte si 1 hodinu konverzace.
3 500 Kč
bez DPH

O balíčku:

- 60 minut

- příprava z mé strany

- čas, který vyhovuje vám

- téma podle vás

- online

Long-term mentoring
10 hodin profesionálního mentoringu a spolupráce, které vám pomohou dosáhnout dlouhodobých cílů.
35 000 Kč
29 990
bez DPH

O balíčku:

- 10× 60 minut

- příprava z mé strany

- podrobný plán vaší cesty metoringu

- čas, který vyhovuje vám

- téma podle vás

- zvýhodněná cena

- online