S
01
/
E

UX Friendly Podcast Trailer

Už nějakou dobu pracuji na něčem, co mi tu u nás v Čechách strašně chybělo. Podcast o UX & Product designu. Od designerů pro všechny, kdo se o design zajímají, chtějí vědět víc, chtějí být lepší v tom, co dělají.

Podcastů je tu spousta, ale o designu se nikdo nebaví. Vždy jsou jen z pohledu founderů, businessu, marketérů nebo vývojářů. Nikdy z pohledu designerů. Přitom právě design je nedílnou součástí firmy a má obrovskou přidanou hodnotu.

A jelikož máme v Česku skvělou designerskou komunitu, věděl jsem, že podcast bude pecka. Celá akce zabrala několik měsíců –⁠ hledání hostů, researche, tvorby konceptu a otázek na hosty, stříhání a dalších mini tasků, které nejsou na první pohled vidět.

Jako u každého projektu, do kterého se pustím, jsem se zase naučil hromadu věcí a poslechl si zajímavé myšlenky a načerpal i nové know-how.

Epizod je celkem 8. Budou vycházet teď přes léto každý týden jedna. A na první se můžete těšit už příští týden. Dostupné budou na platformách Spotify, YouTube a Google Podcasts. 🎧

Tímhle postem bych chtěl i poděkovat všem hostům, kteří do toho se mnou šli:

Buďte v obraze vždy, když vyjde nová epizoda

UX Friendly Podcast
Momentálně jsme live na Youtube, Spotify, Google Podcast a dalších platformách...
Let’s talk now!
Vyplňte prosím všechna pole. Nebo si zkontrolujte, jestli máte e-mail ve správném tvaru.